| Laur77 a întrebat:

am o intrebare, cablu de la încărcător mi s-a defectat as vrea sa stiu daca pot sa folosesc alt cablu pentru încărcare rapida sau încărcarea rapida se face doar cu cablu original?

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Poti sa folosesti si alt cablu fara probleme.Nici la tableta si nici la telefon nu folosesc cablurile si incarcatoarele originale si nu am avut vreodata probleme cu ele.Iar la tableta fac asta de 3 ani de zile ca s-a dus naiba incarcatorul dupa primul an.