| ionika17 a întrebat:

SALUT TPU! Am o intrebare care mi se pare amuzantalaughing. Daca te duci la o fata care lucreaza la inghetata, ( avand in vedere ca iti place de aceasta fata) si te duci si cumperi doua inghetate, una o iei pentru tine, si una ii spui "uite asta am luat-o pentru tine!" Oare cum va >>reactiona?:

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu dă-i înghețata și vezi cum reacționează!
Pa, pa.

| didu48 a răspuns:

Eu as reactiona bine!
Si de ce nu ar face o si ea? E un gest frumos. Denota grija si afectiune din partea ta.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca e satula de inghetata, dar v-a trebui sa aprecieze gestul.Dar poti sa mergi cu o floare, pe care sa i-o oferi dupa ce te serveste.

| Carmen100 a răspuns:

Daca as fi eu: Ce draguuuut :X