| SweetGirl992 a întrebat:

Am o intrebare: cu sa fac sa fiu bagata in seama? Sa va povestesc: Clasa noastra se imparte in 2 : cei populari sicei nepopulari. Cei populari stau toti pe acelasi rand, vorbesc si se inteleg super bine, iar eu sunt lasata deoparte, desi in calsa am fete care sunt poate jalnice si nu sunt ignorate, iar eu...
Va rog niste sfaturi vreau sa fiu si eu in gasca lor! Am nevoie de ajutor urgent!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| UnOmGanditor a răspuns:

Clasa voastra e cam tampita (scuze termenul) daca se imparte in grupuri. Daca vrei sa fii populara trebuie sa atragi atentia asupra ta, fa-le farse celor nepopulari, fai glume des, contrazicete sau insista pe profesori.
PS: Cand vei fi devenita populara vei regreta ca n-ai stat in randul celor nepopulari.

| SweetGirl992 explică (pentru UnOmGanditor):

Da asa este, insa eu nu vreau sa ma integrez in grupul asta facand fapte ca astea adica sa rad de profesori si asa mai departe, nu sunt nici tocilara nici urata sunt o fata simpla, si vreau sa intru in grup dar nu prin astfel de lucruri

2 răspunsuri:
| KARAoke a răspuns:

Mai intai ar trebui sa-mi spui ce fel de persoana esti daca vrei sa te ajut, ai un comportament diferit fata de cei populari? ar trebui sa stiu cum te vad ei pe tine.