| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

Voi sunteti populari in scoala/clasa/gasca etc.?

11 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu.big grin

| unknownn a răspuns:

Ce buze secsy ai love struck

| PinkPanter a răspuns:

Sa spunem dar totdeauna

| Xtadelo a răspuns:

Da, din pacate.

| Delicacy a răspuns:

Nu,şi nici nu aş vrea.Nu-mi place să ştie toată lumea ce fumez şi vomit eu.

| FastAndFurious a răspuns:

Te roade sau care e treaba? daca ai o clasa misto, conteaza probabil ca esti simpatizat.
Daca sunt niste tembeli, e mai rau sa fii popular in randul lor.

| XBrunetteX a răspuns:

Daca a fi recunoscuta in toata scoala ca "fata ciudata", doar pentru ca refuz sa fiu ca ceilalti straight face, inseamna "a fi popular", atunci da sunt extrem de populara laughing

| SmokeyEye a răspuns:

Popular in clasa? Toti ne stim numele unul altuia. In gasca suntem egali.Nimeni nu are mai mult de 1000 prieteni pe facebook. Populara in familie nu prea sunt, ca am fost la colindat si bunicul mi-a dat un leu, ca nu m-a recunoscut. Noroc ca lasa la colindat pe oricine... In schimb sunt populara in oras, am reputatie de fotograf si designer, si sunt cautata pentru diverse evenimente.

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Nu sunt nici bataia de joc a scolii dar nici nu sunt populara.Stau linistita in banca mea pentru ca am destui prieteni(adevarati)..deci nu prea ma doare de popularitate! tongue

| Cuvântul1 a răspuns:

Eu as putea spune ca nu, dar nici nu ma intereseaza, am prieteni adevarati si prefer sa fiu prostul dintr-un grup de destepti decat desteptul dintr-un grup de prosti.

| eu123456789 a răspuns:

A treia din clasa.