| Mishu23 a întrebat:

Salut TPU, am o intrebare, daca eu si inca doi prieteni vrem sa ajungem toti la aceeasi clasa la liceu putem? Adica nu vorbim despre cine stie ce liceu, e un liceu ok la care anul acesta speculam ca se va intra si cu medii sub 7, precizez ca avem rezultate foarte similare la note si cred ca o sa avem medii similare si la evaluarea nationala(notele pe care credem ca le vom lua ar fi suficient cat sa intram la acel liceu)

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Da, se poate.Si eu am avut la liceu colegi care se stiau, cate 2-4, venind din aceeasi clasa generala.

1 răspuns:
| Dimi5321 a răspuns:

Dacă sunteti toți pe același profil e probabil sa fiți în aceeași clasa