| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare
De ce se rapesc copii.sincer nu stiu si ce au rapitorii de castigat de pe urma aceasta...
Cine ar face asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Copiii din ziua de azi sunt rapiti pentru organe. Oamenii redusi mintal ii pot fura chiar si de langa parintii lor.Deci cu ochii in 4 dupa copil!

2 răspunsuri:
| Moov a răspuns:

Copiii sunt cea mai mare fericire a omului, insa oamenii care fac asta, au inteles prima propozitie gresit.

| Andrux_3060 a răspuns:

Da au! ii duc la trafic de copii si ia bani! ii duc la cersit! dk sunt fete la prostitutie! funda?