| anonim_4396 a întrebat:

Buna nu stiu daca stiti careva dintre voi da eu am mai tot primit mesaj pe net cum ca as fi castigat o tableta Apple!
Scria felicitari ati castigatun o tableta Apple sau asa ceva, trebuia sa raspunzi la o intrebare cine l-a facut si pe urma sa trimiti sms si atata.
Credeti ca e vreo teapa sa ati ia niste euro doar pentru sms?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au f...ing s...et! firar sa fie si eu am trimis!
E asat e acum!

| InnocentSίn a răspuns:

Sunt tepe, nu sunt adevarate.Pe viitor nu le mai lua in seama..au inventat si astia ceva sa faca si ei bani...
Bafta! :*

| M4a1D3aD a răspuns:

Nu raspunde poate avea virusi sau te poate lasa fara bani! Eu primesc mereu dar nu dau atentie. Funda?

| StefyBoy a răspuns:

Da, teapa, o teapa de-asta m-a costat 20 de Euro odata

| ByeBye a răspuns:

E o teapa daca dai sms te taxeaza cu minim 2 euro si ti se activeaza o prostie care te anunta in fiecare zi de ceva si in fiecare zi te taxteaza. Daca te uiti in subsolul paginii jos de tot scrie mic mic ceva cu o extraobtiune cand dai sms costul si alte cele. E o farsa ca sa cumperi porcariile lor...

| EndWar a răspuns:

Teapa

| adelinabv3 a răspuns:

Si eu am primit la fel si de fapt e o pacaleala sau iti poate virusa calculatorul