| Twety a întrebat:

am o intrebare doresc sa imi achizitionez un Iphone momentant am un Samsung Champ si m`am plictisit de el e prea mic nu are wi-fi..., dar nu stiu ce Iphone sa aleg ori 3GS ori 4 as dori o parere.Pana acum nu am mai avut Iphone. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| AndraDea a răspuns:

Am si eu IPhone 4S. Am făcut cea mai mare greșeală. iPhone 4 ia-ti pentru ca iti poti upgroada soft-uri noi si e exact ca si IPhone 4S. De exemplu daca iti upgroadezi toate softurile si sa fie ca si 4S o sa fie la fel...doar 1-2 aplicații in plus, de exemplutongueassbook!
Funda?

1 răspuns:
| Hieer a răspuns:

4S..desigur..adica eu pela l-as alege in locul tau.

Sper ca te-am ajutat!