| amythaila25 a întrebat:

Am o intrebare. M-am inregistrat cu un cont de PaySafeCard si am adaugat suma de 300 de ron in el. Intrebarea mea este daca imi expira suma de pe el sau nu. Stiu ca cei care nu sunt inregistrati cu un cont de PaySafeCard, le vor expira codul cu suma in decurs de 15 zile. Vreau sa stiu daca este adevarat daca nu imi expira si mie. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Star2 a răspuns:

Nu iti expira nimic poti lasa linistit banii in cont pana cand vrei tu.

1 răspuns:
| Nemessys a răspuns:

Din moment ce ii ai in cont, nu o sa-ti expire NICIODATA!