| VasileMoldova a întrebat:

am o intrebare si vreau sa-mi raspundeti sincer sunt un copil de 13 ani as putea comanda pizza daca am banii necesari fara acordul parintilor sau a unui parinte

Răspuns Câştigător
| Xdreaper21 a răspuns:

Da desigur cand eram mai mic 14-15 ani comandam mereu pizza pentru fratii mei
Ajungea mancau si in timpul asta eu plecam daca mai vreau iesea prima sora a mea si ma cauta sa mai dau comanda de una(mama ne lasa bani sa cumpar legume etc sa ne face salata iar noi luam pizza laughing

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, normal. Banii sa-i ai, pe tipul ala banii il intereseaza nu varsta ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar nu am auzit niciun livrator de pizza sa te intrebe cati ani ai... ce la 13 ani nu ai nevoie sa mananci?

| RainbowD a răspuns:

Normal. Nu iti cere nimeni buletinul ala pe care nu il ai incasa vada cati ani ai. Daca ai banii...linistit. Doar o platesti si dupa... pofta buna.

| VasileMoldova explică:

Toti m-ati ajutat mersi mult

| Cleooo123 a răspuns:

Da...logic