| Cartoful1 a întrebat:

Vreau sa ma las de tigarile normale si sa trec la cele electronice. Am 14 ani sunt din Bucuresti si nu stiu unde imi da. Stie cineva? Va rog FUNDA. (Da stiu tigarile nu sunt bune dar va rog nu imi mai speneti asta.)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nouatigaraelectronica a răspuns:

Buna ziua draga Cartof happy Nu o sa iti spun ca tigarile nu sunt bune dar o sa iti spun ca o sa vina o zi cand nu o sa te mai poti lasa de fumat dar am avut si eu 14 ani si nu ascultam de nimeni. Si cu siguranta nimeni nu o sa vanda tigari electronice la varsta asta. O zi buna!