| Mariaaa234 a întrebat:

Am o mare problema care nu se mai rezolva.Ma doare asa de rau urechea dreapta incat am ajuns la concluzia ca am facut otita.Am fost la Roma, la o pensiunecare avea piscina.Eu nu m-am bagat,dar am observat ca pe plaja, la marea mediterana, a inceput sa ma doara din senin urechea. Nu ma bagasem cu capul in apa ci doar pana la glezne deoarece mi s-a parut rece.Am luat ANTIBIOTIC 4zile. Nu ma mai durea, dupa care cand intrasem in piscina dupa 2 zile incepuse din nou sa ma doara.In prezent i-au nurofen pastile, dar nu vad nici o inbunatatire. AJUTOR SUNT DISPERATA! D-au funda pentru raspunsul cat mai complet si eficient.Va rog inca o data, AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna sa stii ca esti cred ca ar trebui sa mergi la doctor deoarece nimeni nu stie ce ai tu exact, dar doctorul va sti.Nu mai sta si astepta, mergi la doctor ca ceea ce ai tu se poate inrautati.
Numai bine.

| Mariaaa234 explică (pentru beautifulkiss):

Mersi de raspuns!

| beautifulkiss a răspuns (pentru Mariaaa234):

N-ai pentru ce.

3 răspunsuri:
| Marya04 a răspuns:

Poate dac intri in apa patesti ceva la ureche.Nu mai intra deocamdata in apa si fara dus.Merhi la doctor urgent! Sanatate multa iti doresc.