| MC98 a întrebat:

Am o mare problema...habar nu am sa fac o poza.
Am fost de curand la o petrecere unde s-au facut cateva poze iar dupa ce le-am vazut,imi venea sa innebunesc. Nu am expresia fetei, nu am nimic(pozele astea nu sunt singurul exemplu, sunt paralel cu "a da bine intr-o poza").

Ce sfaturi ati putea sa-mi dati?
Voi cum faceti pozele?
M-am uitat si pe cateva forumuri dar nu m-au ajutat foarte tare.

Dau funda si...ce vreti voi

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Incearca sa fii relaxat, sa fii tu. Zambeste si nu-ti incorda toti muschii corpului ca sa nu pari anormallaughing

1 răspuns:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pai ma uit la aparatul ala si apas pe buton. Cam atat. thinking
Fata ta e de vina, nu poza.