| anonim_4396 a întrebat:

am o mare problema crying(, sunt foarte trist...
Mi-am facut curajul sa ii spun unei fete ca o plac, de fapt nu eu i-am spus, eu voiam sa ii spun personal, dar clasa noastra are o problema cu clasa lor, sunt certati cu 2 colegi prosti de la noi din clasa, cei mai nesimtiti! ( daca te vede cu o fata spun oo ce faci acolo? ), si i-am luat si o bratarica (nu cred ca i-a placut, era doar cu Isus hristos, pentru ca decat asta avea la magazin rolling on the floor) happy
Si prietenul meu nu a apucat sa vb pentru ca la gonit, dar a zis ceva gen : Ce maaaa?, sau Cineee maaa?, si dupa expresia fetei era foarta mirata, si i-a spus sa vina in spatele unei cladiri ( sa ii spun ca o plac) dar nu a venit..., si cand o bag in seama pe facebook, nu imi raspunde., cum o fac sa ma placa?
dau funda!

8 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Probabil sentimentul nu e reciproc, incearca sa uiti de ea, daca nu te place asta e vei gasi pe cineva care iti impartaseste sentimentele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te place fara suparare..Gasesteti pe alta nu e doar ea in lumea asta.Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cam greu sa faci pe cineva sa te placa, dar daca ignori problema dintre clase si ii spui ceea ce simti, personal, si daca ii dovedesti asta, poate o sa reusesti. Nu mai ruga prietenii sa vorbească cu ea, vorbeste tu.

| shadow72 a răspuns:

O lasi balta...e clar ca nu prea te place...

| angemon500 a răspuns:

Viata asta.Treci prin bune si prin rele.Omul e facut pentru a gresi.VIata e plina de dezamagiri, e plina de necazuri, dar e plina si de bucurii. Daca fat nu simte nimic pentru tine...e greu, incearca macar sa devi prieten cu ea.Iti doresc mullt succes si pana la urma in viata toti ne gasim pe cineva potrivit cu care sa ne impartasim bucuriile si tristetile noastre.

| nopnopnop a răspuns:

Nu cred ca te place. Ar fi bine sa treci peste.

| nopnopnop a răspuns:

Totusi, ai putea sa fii barbat si sa-i spui personal ce simti pentru ea. Nu cred ca i-a placut faptul ca nu i-ai spus asta personal.

| Tasmali_Felicia_1994 a răspuns:

In primul rind trebuie sa afli daca te place nu te lasa batut daca te-a refuzat odata,
in al 2-lea rind arata ca esti barbat si incerca sa flirtezi cu ea. citi ani aveti? vrei sa ai ceva serios cu ea?