| TheSims3Helper a întrebat:

Am o mica problemuta. Am instalat jocul Sims 3 si in primele luni a mers excelent, pana am aflat ca pentru a lua obiecte si iteme noi, trebuie sa downloadezi celelalte Expansion Pack'uri(World Aventures, Late Night, Town Life etc. ) si custom content. Ei bine dupa ce am downloadat cateva custom content'uri si toate cele 9 expansion pack'uri, jocul imi merge foarte foarte greu. Stau si astept pana si 20 de minute pana se incarca. Cine imi spune cum pot rezolva primeste fundita si va castiga respectul meu.
P. S : Am memoria ram 4 GB.

1 răspuns:
| ucigasul77 a răspuns:

Pai da mah nu trebuia sa iti iei toate expansions ca nu o sa se mai miste bine ptc trebuie sa incarce toate obiectele alea...m rog eu iti sugerez sa iti stergi cateva expansions care nu sunt asa smechere...imi dai funda?