| Sonofawitch a întrebat:

Salut tpu.am o nelamurire am facut speedtest si uitati cat scrie la viteza de download http://www.speedtest.net/result/2328644654.png
imi merge maxim cu 920kb/s downloadu...
sunt pe romtelecom si cica e la maxim. ceva pareri va rog.dau funda. mersi

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Acel 920kb/s e la t.o.r.r.e.n.t., nu? E alta treaba + ca aici depinde si de seeders, poti sa ai viteza de 100Mbps si 1 singur seeders, tot merge greu, cu cat sunt mai multi, cu atat ai viteza mai mare.

Observ ca viteza ta ar fi de 10Mbps, daca e mai mult, soarta, parca in contract scrie doar care e viteza maxima, restul depinde de localitatea clientului.

App, editeaza intrebarea si da un enter dupa.png

| Sonofawitch explică:

Da e t.o.r.r.e.n.t.am sunat la ei si au spus ca am dreptate.e de la ei si o sa vina pe la mine sa vada care e treaba