| Alllexxxxx a întrebat:

Salutare.Am internet de la Romtelecom si nu prea sunt multumit de viteza internetului.Am un prieten care plateste mai putin ca mine si ii merge de doua ori mai bine, el are internet de la AKTA.
http://www.speedtest.net/result/4016412065.png Va rog sa va uitati la rezultate si sa-mi spuneti daca e bine.O alta intrebare ar fi:Daca ai un PC mult mai performant o sa ai viteza mai mare?
Multumesc!
FUNDA!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mergi la rds. Nici akta sa nu crezi ca are super viteze. Dar probabil esti in mediu rural, si da, probabil la akta o sa fie mai rapid(romtelecom is cam 'piperati' cu preturile).

| Tot_Victor_1995 a răspuns:

Mama ce viteza mica, posibil sa fie de la romtelecom, scriemi aici ce placa video ai ce rami ai ce procesor ai.

| Alllexxxxx explică (pentru Tot_Victor_1995):

Placa video:NVIDIA GeForce GT 630.
Processor:AMD Athlon(tm) ||X4 640 Processor 3. 00GHz
Memory:4096MB RAM