| DarkOrbitSF a întrebat:

am o nelamurire nu imi mai merge messengerul nu stiu ce are intru pe id si imi da yahoo! messenger troubleshooter si ca nu ma pot conecta la messenger ca am o priblema de conexiune la internet (am schimbat si messngerul l-am pus pe altul) Imi spuneti si mie niste sfaturi (voiam sa zic sa dati add la idsad... ) dau funda! (va roog!)

1 răspuns:
| Hjfgfhfg_ghfgh_1990 a răspuns:

Verifica conexiunea la internet sau verifica daca te poti loga pe yahoo.com sa vezi daca iti merge id!