| zuzzyxD a întrebat:

Buna TPU`!happy

Am o problema cu idu`l meu`straight face Ieri dimineata cand am incercat sa intru am vazut ca nu merge`raised eyebrows Am tot incercat dar degeaba. In seara anterioara mi-am adus aminte ca mi-am schimbat parola dar in acelasi timp` am scris`o undeva sa nu o uit ca am mai multe parole si sa nu le incurc`.
Am scris`o din nou` si imi dadea o eroare`:
``Yahoo Messenger Troubleshooter
There might be a problem with your Internet connection. Make sure your computer is connected to the Inetrnet. Click troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem``
SAu uneori nu imi da eroarea dar pur si simplu` nu intra`straight face
Stiu ca iti apare eroare de la lipsa de conexiune sau din cauza retelei, a internetului`. Dar am incercat sa intru`pe alte idu`ri si merge.

Am dat si la recuperare de parola. Am scris mailul alternativ mi-am schimbat parola si tot nu pot intra`straight face

Cine stie cum pot sa rezlov`:-s Fundaa`:*:*

3 răspunsuri:
| zuzzyxD explică:

Mersi`.
M`am uitat`:*
Aaa si apropo am rezolvat cu idu`lhappy
>big grin

| hello_1547 a răspuns:

Si eu cred ca ar trebui sa iti faci alt id:X

aaaa...si mersi pentru sfaturi...am mai scris si continuarea :X
(ca ai spus ca esti curioasa:X)
Ms mult:*

| razvanantohi a răspuns:

Fa-ti un alt id...nu krd ca merge altfel