| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena la care tin foarte mult. happy
Dati-mi idei, cee cadou as putea sa ii fac?
P.S. Sunt baiat, iar ea nu este iubita mea, suntem doar prieteni.
Dau funda celui mai dragut si original raspuns >:

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

O carte amuzanta, un articol vestimentar discret, o poza in care apareti voi doi distrandu-va, un cd cu muzica preferata sau de iarna.

| Malinutza99 a răspuns:

Un parfum, o carte, un articol vestimentar ( ex. o esarfa, o bluza ), o bratara sau un colier de argint, un ursulet de plus... Sper ca te-a ajutat raspunsul meu. P.S. ai mai putea face un colaj cu pozele voastre sau un film in Movie Maker.

| Hazer a răspuns:

O ciocolata, niste trandafiri, un parfum, o haina, un ursulet, un rimel etc.
Chestii de fete.
Toate cele bune!