| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa ma imprietenesc cu o fata. nu in sensul sa fie prietena mea (iubita) doar prieteni. eu nu prea sunt vorbaret si nu prea stiu ce sa vb... daca ati putea sa imi dati niste idei sau despre ce sa vb cu ea

1 răspuns:
| 克里斯提 a răspuns:

Buna! Ce faci? O intrebi de lucrurile ei preferate de ce ii place sa faca si cat mai multe despre ea, dupa o vreme ii spui ca o iubesti.Ea o sa zica "Suntem doar prieteni". Gata! Esti prieten cu ea