| Flavius1998 a întrebat:

am o problema cu pieptul, de la 13-14 ani am observat ca am jumatate de piept bagat interior, nu este iesit in exterior cum ar trebui, doar partea din stanga,,, acum am 17 ani, a mai avut careva aceasta problema?
Mi s-a spus sa fac miscare, sunt la liceu sportiv la handball... si nimic,, tot asa...

Va rog mult sa imi dati un raspuns sau un sfat, care a mai avut aceasta problema sau care crede ca mi-ar fi de ajutorul raspunsul lui, poate stiti un medic, sa pot vb online cu el...

Multumesc, dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

In problema asta e nevoie ca medicul sa te vada. deci consulta medicul de familie