| StefanCatalin1996 a întrebat:

Am o problema cu un telefon Samsung s2, bateria se consuma foarte repede in standby (10% pe ora fara sa ruleze nimic ), am schimbat bateria si acelasi, i-am dat reset la setarile din fabrica si tot la fel fac, telefonul merge perfect cu exceptia blitului, e posibil sa aiba vreun scurt din cauza blitului care este ars?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Sfatul meu este să mergi cu telefonul la un magazin specializat Orange, Vodafone sau Cosmote şi să ceri acolo ajutorul. Nu îmi pot da seama care este problema cu exactitate.

Pa-pa.