| StefanCatalin1996 a întrebat:

Am o problema cu un telefon Samsung s2, bateria se consuma foarte repede in standby (10% pe ora fara sa ruleze nimic ), am schimbat bateria si acelasi, i-am dat reset la setarile din fabrica si tot la fel fac, telefonul merge perfect cu exceptia blitului, e posibil sa aiba vreun scurt din cauza blitului care este ars?

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Mergi la service sau schimba softul cu unul de la cyanogen mod si vezi daca persista problema

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu în locul tău, eram la un service acum.
Du-te cu el sa vada ce are si poate il repara sa nu mai consume in prostie.
Are ceva acolo de consumă bateria, chiar si blițul poate fii de vină!