| xAnonymous a întrebat:

am o problema cu youtube.Incerc sa uploadez un video pentru un concurs dar nu merge deoarece este blocat pentru copyright si imi inchide audio.
Ce pot face sa il uploadez cu tot cu muzica? Am dat full credit dar e la fel

1 răspuns:
| Oarecineeste a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar daca muzica respectiva este a unui cantaret care are copyright pe melodie atunci nu poti face decat sa rogi autorul melodie sa te lase sa o folosesti. Sper ca te-am ajutat.