| YukiChan a întrebat:

am o problema... de cateva zile ma simt destul de ciudat la scoala, obosesc repede si cand ajung acasa parca nu mai am putere sa fac nimic.cum as putea sa imi organizez timpul liber intr-un mod cat mai benefin pentru mine si, daca e cazul, ce medicamente as putea lua. Funda pentru cel mai bun raspuns! Mersi anticipat winking

1 răspuns:
| BlueTroll a răspuns:

Poti sa ai anemie,lipsa de calciu sau cine stie ce.Du-te pana la doctor si fa-ti un consult, nu lua medicamente dupa cum spun altii, ia doar ce spune doctorul!