| anonim_4396 a întrebat:

am o problema. In urma cu câteva zile am avut 3 visuri în acea noapte cu un baiat, iar primele doua visuri erau plăcute dar ultimul era puțin mai înspăimântător. Vreau sa va spun ca pe acel băiat îl cunosc dar nu am mari legături cu el... Mă puteți ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Nu prea te afecteaza cu nimic visele decat daca te gandesti ele. Iti sugerez sa-ti notezi in jurnal visele si apoi sa uiti de ele. Dupa ani cand vei citi jurnalul te poti intreba daca acele vise au avut vreo insemnatate sau nu, sau sa le dai tu o insemnatate stiind ce s-a intamplat ulterior.
Nu te mai gandi la vise pentru ca ceea ce gandeste mintea umana aceea atrage.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Sa te ajutam cu ce?!
Sa iei legătura cu ei?!
Sa afli dacă te place?!
Sa știi dacă ce ai visat (ca tu știi ce ai visat) o sa se întâmple?!

| Andreeush a răspuns:

Sunt doar vise, nu înseamnă că se va întâmpla și în realitate.