| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si sper sa ma ajutati... O prietena foarte buna de-a mea este cu un baiat de 5 luni si relatia lor a inceput in urma cu 2 saptamani sa se raceasca, in urma cu o saptamana acest baiat vorbeste cu mine si imi spune ca ma place, dar si mie imi place de acest baiat, intr-o seara am iesit cu el sa ma plimb prin zapada, seara aia a fost super, de atunci noi mai vorbim si chiar ieri am iesit si el m-a sarutat si de atunci noi ne sarutam si el imi spune ca relatia lui se raceste si ca ar vrea sa fie cu mine, eu i-am zis ca sunt de acord dar nu stiu ce sa fac prietena mea il iubeste foarte mult, dar nici eu nu vreau sa-l pierd pe baiatul asta... ce as putea face va rog raspunsuri urgenteeeeecrying

Răspuns Câştigător
| ninaelenadobrev a răspuns:

Pai spune-i baiatului ca nu vrei sa iti superi prietena si ca vrei mai intai ca el sa se desparta de ea ca sa nu o insele cu tine, daca prietena ta se supara pe tine candii spui ca esti cu fostul ei spune-i ca nu poate opri dragostea si ca nu vrei sa va certati

1 răspuns:
| Cristina_Georgiana_1993 a răspuns:

Depinde cat de buna prietena iti este si avand in vedere ca te-ai sarutat si ai iesit cu el desi stiai ca e cu ea de 5 luni sa fim realiste, nu cred ca o consideri o foarte buna prietena...iar tu zici ca nu vrei sa il pierzi deci e evident ca alegerea din partea ta e deja facuta. Vorbeste cu tipul si intreaba-l pe el ce vrea sa faca...