| Kredox a întrebat:

Am o problema... Sunt in clasa a 10-a si imi place de o fata din clasa a 9-a,vorbesc cu ea,o intreb despre ea dar ea nu ma intreaba despre mine(am auzit ca ii de rau daca nu face asta).Cum fac sa ii atrag atentia, sa vrea sa vorbim ore in sir, mai pe scurt cum o fac sa aiba o atractie fata de mine

Răspuns Câştigător
| madaly a răspuns:

Salutare! Exista posibilitatea ca fata sa nu fie interesata de tine, dar poate fi si din cauza ca este timida sau pur si simplu nu vrea sa iti dea de inteles ca te place, mai exact se joaca cu tine. Nu trebuie sa faci ceva anume ca sa fie atrasa de tine, ci trebuie sa fii tu insuti, comporta-te natural, incearca sa o inviti undeva, sa vorbiti mai mult si poate iese ceva. Multa baftaa!

| Kredox explică (pentru madaly):

E mai timida de felul ei, si as mai avea o problema, nu stiu ce sa vorbesc cu ea, am vorbit online am intrebat tot ce se poate si am invitat-o recent la o plimbare ce as putea sa mai vorbesc cu ea?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pur si simplu se joaca cu tine, incearca sa o abordezi mai mult in mediul online daca vrei sa vorbiti ore in sir, arata-i cine esti cu adevarat, daca esti cineva, ce-ti place sa faci, incearca sa-i spui despre tine fara se te-ntrebe, ceva-n genul "Iti place sa desenezi? Ce coincidenta si mie", dar sa ai cunostinte in domeniul comun cu ea... Atractia va veni cu timpul`, altceva n-ai ce sa faci, pentru ca asta se face cu grija si atentie.