| andreea555 a întrebat:

Imi place foarte mult un baiat care e cu mine in clasa dar lui nu cred ca ii place.Am reusit sa ii atrag atentia, azi l-am surprins cand se uita la minehee hee. problema e ca noi nu vorbim deloc(nu avem nicio tangenta chiar daca suntem in aceeasi clasa) si nu pot sa vorbesc cu el pentru ca e genul de baiat mai smecheras sad dau fundita pentru cel mai bun sfat :*:*

3 răspunsuri:
| LoveGivesYouWings a răspuns:

Phai incerca sa te bagi in grupul lui de pr imprietenestet cu o fata din grupul luisi o sa intri si tu in acel grup asa o sa deveniti prieteni si poate dupa acea iubuti... faza tare:exact asa e si la mine ma rog mai putin ca mie numi plc de el...succes sper ca ti-am fost de ajutor fundita? big grinbig grinbig grinbig grin

| ConstiintaTa a răspuns:

Mai da ce are lumea asta in ziua de aiz! Exact acelasi lucru, dar exact acelasi, mi s eintampla si mei numai ca eu mai vorbesc cu el dar nu prea stiu despre ce acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii. Am exact acceeasi problema ca sa zic asa. Dar baiatul respectiv nu doar ca e fitos ci si se imbraciseaza cu toate fetele in fata mea.cryingbroken heart grea situatie avem