| IneedTPU a întrebat:

Am primit un mesaj de la o persoana din lista si anume,, Avertizare foarte importanta! Cititi-l sau ve-ti fi stersi de pe facebook (chestia asta au zis-o si la telejurnal).Cel care a inventat facebook Mark Zucher a zis ca "facebooku"e oarecum foarte incarcat de foarte multa lume.De aceea foarte multa lume s-a plans ca facebook a devenit din ce in ce mai lent. Adevarul este ca foarte multa lume nu sunt activi.Vor trimite acest mesaj la toti pentru a vedea daca sunt activi sau nu, daca esti un activ trimite acest mesaj la cel putin 15 persoane pentru a demonstra ca sunteti activ.Cei care nu vor trimite acest mesaj pana in 2 saptamani isi vor vedea propriul account sters! Nu este o gluma, informat-.va pe net
Sfârşitul conversaţiei". E adevarat?

Răspuns Câştigător
| baddgirl a răspuns:

Dupa parerea mea, mesajul este ori un virus, ori o gluma proasta facuta de oameni plictisiti de viata.Eu una n-am primit niciun astfel de mesaj, si chiar daca l-as primi nu i-as da prea multa atentie, cred ca asta ar trebui si tu sa faci happy

2 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Nu e adevarat, stii ca la un moment dat se trimiteau massuri din astea si pe mess si nu s-a intamplat nimic. Nu o sa se inchida niciodata un site atat de popular.

| StefaniaM a răspuns:

Astea sunt ca alea cu
"Da like la X
Apoi copiaza si lipeste asta de 10 ori
Si uita-te sub capacul de la buda
Acolo vei gasi 1000 de lei"