| TeooTeo a întrebat:

Este adevarata porcaria asta de pe facebook : Facebook ar trebui să se închidă în data de 15 martie, deoarece a devenit recent foarte suprapopulat. Sunt mulţi membri plângându-se că Facebook a devenit foarte lent. Înregistrările arată că există mulţi membri activi Facebook şi, pe de altă parte, foarte mulți membri noi Facebook. Vom trimite acest mesaj pentru a vedea dacă membri sunt activi sau nu. Dacă ești activ te rugăm să trimiţi la cel puțin 15 utilizatori acest mesaj, folosind alte Copy + Paste. *Cei care nu trimit acest mesaj în termen de două săptămâni vor fi șterși fără ezitare pentru a crea mai mult spaţiu. rolling on the floor Wtf?! :*
p. s.: nu vreau sa ma risc rolling on the floor)

1 răspuns:
| Wildie a răspuns:

Ba 15 martie 2011 a trecut de mult. lol ce prostie. Cn o fi inventat mesaju?