| snooooop a întrebat:

Am si eu nevoie de o dieta rapida din partea voastra, vreau ca in vacanta asta de vara (cat mai e din ea) sa slabesc maxim 15 kg, trec pe clasa a 8-a si o sa dau la liceul militar, iar acolo am auzit ca este un barem raportat la inaltime / kg.
Iar despre sala, trebuie sa pun putin muschi pe mine, am probleme foarte mari cu tractiunile.
As aprecia daca mi-ati da o dieta care a-ti incercat-o si care a dat roade, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| HateMyFatBody a răspuns:

Este o dieta de detoxsifiere cu mere. Mananci timp de trei zile doar mere.
Incearca sa o faci o data pe saptamana si ar trebui sa aiba rezultate.

Renunta la carne si prajeli si dulciuri

Planifica orele la care o sa mananci impreuna cu portiile.

Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

15 kg intr-o luna si putin = chiar daca reusesti va veni cu repercursiuni. Trebuia sa te gandesti din iarna la asta in loc sa faci, tu stii ce.

| Marina2004 a răspuns:

In primul trebuie sa mananci foarte putina paine, sa faci mult sport si seara sa nu mananci dupa ora 6