| Denissa_6338 a întrebat:

Pentru ca a inceput vacanta de vara si am o gramada de timp liber m-am gandit sa ma duc la sala si sa mai slabesc. Vara asta vreau sa slabesc cam 20-25 de kg deoarece am 1.75 m inaltime si 76 kg big grin. Credeti ca pot sa reusesc in 3 luni sa slabesc atata si ce credeti ca ar trebui sa mananc sau daca credeti ca ar trebui sa tin o anume dieta? FUNDA! :* Ms Mult :*:* xoxo

Răspuns Câştigător
| BOMBONICA_7123 a răspuns:

Nu trebuie sa ti o anumita dieta te vei imbolnaviihappybea numai apa plata si daca poti mananca paine neagra acum e foarte cald si nu vei mai avea pofta de mancare iti zic eu o sa slabesti cu siguranta nu 20 de kg dar o sa slabestii! succeslove struck