| Razvan002 a întrebat:

am si eu o intrebare am 16 ani sunt in clasa a-10-a la un liceu teoretic profil: matematica-informatica si ma medii de 8 si 7 dar cred ca anul asta raman pe primul semestru la chimie avem un bosorog..foarte comunist care ii s`a pus pata pe mine..se poate sa merg la facultatea de informatica din Timisoara/iasi..etc daca as raman corigent pe primul semestru... dau funda multumesc mult...///...

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Termina liceul si daca esti capabil te poti duce la orice facultate doresti.