| 002987Uefa a întrebat:

am si eu o intrebare daca se poate: sunt in clasa a-10-a la un liceu teoretic profil: matematica-informatica si imi iasa media pe primul semestru 8, 50 dar raman corigent cu media 4 la chimie pentru ca am un comunist care este foarte incuiat de lumea moderna si o tine cu a lui, si ma gandeam in sem. al-2-lea imi fac media 6 dar daca vreau sa aplic la o facultate/universitate din UK ( Leicester - University of Leicester Game Design ) mai pot aplica daca raman corigent pe primul semstru la orice materie. vreau niste raspunsuri foarte sincere si foarte sincere / dau funda multumesc mult

3 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Nu are importanta. pentru orice facultate din afara tarii ai nevoie de un certificat care sa ateste faptul ca stii engleza(cambrige), si de diploma de bac + alte cereri pe care le vei gasi pe site-ul lor oficial. deci nu iti fa probleme. dar ai putea totusi sa incerci sa nu ramai fiindca mai ai din semestrul acesta happy

| Love_Dedy_1990 a răspuns:

Nu-s ce sa zic

| 002987Uefa explică:

Nu am cum am: 4, 4, 1, 3 happy.e imposibil