| FeeliNg a întrebat:

Am vazut la multi baieti de 14 ani, varsta pe care o am si eu, au vene vizibile la maini chiar foarte multe unii... ei imi spun ca trag de fiare.sadspuneti-mi va rog ca vreau si eu sa amsad

Răspuns Câştigător
| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Baietii aceia sunt mai slabuti...Da de la aceasta varsta incep sa ti se vada venele happy Daca esti mai plinut nu prea se vad. Incearca sa tii mana in jos (pe langa corp) ca sa coboare sangele si sa ti se unfle venele...Dar daca esti mai plinut nu prea o sa se vada.

1 răspuns:
| FeeliNg explică:

Deci nu ajuta cu nimic la muschi daca ai vene vizibile sau nu?happy