| qWERTY7590 a întrebat:

Salut, TPU. Am si eu o intrebare☺☺
As vrea sa fac un grup de facebook. Este grup de adolescenti, de 12-22 de ani. Am resurse si sunt oarecum destul de cunoscut pe facebook, insa nu stiu ce nume sa-i dau, de aceea v-as cere voua sa-mi dati niste sugestii.
Grupul oricum o sa fie fain, dar conteaza mult si numele. Nu vreau nume din astea stupide gen "schimb de like-uri", "add me", "friends forever", "love." sau nu stiu ce. Vreau un nume inspirat, care sa fie un singur cuvant. Ma gandisem deja sa-i pun numele "OffTopic", dar exista deja un grup numit asa. As vrea un nume la fel de inspirat ca si "OffTopic". Dau fundita dupa 3 zile de la postarea intrebarii, daca fac macar 10 comentarii aici. Astept raspunsuri inteligente din partea oamenilor inteligenti.

Răspuns Câştigător
| TheGreatPerhaps a răspuns:

NonFiction.

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

"Inca un grup de adolescenti pe Facebook, pe langa cele 1000 deja existente"

Cam lung dar merge thinking