| EuAlaStrain a întrebat:

happy Am si eu o intrebare. Cum imi pot gasi un Nickname la jocuri? un nickname bun. am incercat destul de multe chestii. cu initiale, cu Generator, si altele... dar tot nu-mi gasesc un nume bun. Ma puteti ajuta? Dau Fundaaa Srry de categorie

3 răspunsuri:
| ScreeNNNNNz0r a răspuns:

Http://www.gametracker.com/ aici gasesti o groaza de nick-uri.
Have fun.

| ali0001 a răspuns:

Cel mai cun nume pentru un joc cu cont este dutza182945.

| Chuckye a răspuns:

Fii creativ...nu copia de la altii, gandeste-te la ce te caracterizeaza si transforma acel lucru in nick... tongue