| Ananasa a întrebat:

Am si eu o intrebare..Cum imi pot schimba poza de profil pe fb ca nu mai stiu de cand cu cronologiile astea inutile. Funda!

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Intri pe FaceBook. Te duci în colţul din dreapta sus şi dai click pe profilul tău. Sub poza de cronologie, ai poza ta. Pui mouse-ul pe ea şi vei vedea că îţi va apărea un mesaj: "Editează fotografia de profil". Îl selectezi, şi apoi alegi din rândul fotografiilor tale.
Sper că te-am ajutat!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra la poza care vrei sa o pui la profil si du-te cu mouse-ul sub ea in dreapta ->o sa-ti apara OPTIUNI -> SI VEZI FOTO AICI http://i.imgur.com/JLtQm.jpg

Bafta!

| myryam02 a răspuns:

Dai clik p poza care vrei sa o pui si jos iti scrie optiui dai acosi si la adauga ftografie de profil si gata sper ca te-am ajutat funda?

| FanBack0 a răspuns:

Pai dai la profil, pune mouse-ul pe imaginea de profil si acolo itit arata; editeaza fotografia de profil'' apasa pe aceasta si iti va aprea :
alege din fotografiile
fa o poza
incarca poza
editeaza miniatura
stergeo
Depinde ce vrei sa faci. Funda?