| Gabitzzza a întrebat:

TPU! Acum cu cronologiile s-a schimbat mult facebook-ul. Inainte nu aveam nicio poza publica pentru ca toate erau personalizate. Acum ca am cronologie albumul cu poza de profil si celel de coperta nu pot fi setate sa nu le vada decat prietenii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da. Sub numele albumului, unde scrie numarul de poze pe care il ai in album de obicei e un fel de rotita. De acolo nu poti schimba dar daca intri in album si intri la o poza, vei observa ca langa data la care e postata poza e un semn [depinde de profilul fiecaruia]. Apesi pe el si iti apare acolo: Doar prietenii. Prietenii prietenilor. Doar eu. Personalizat. Tu dai pe "doar prietenii" si astfel doar prietenii iti pot vedea pozele. Sper ca ai inteles. :*

| Gabitzzza explică (pentru anonim_4396):

Am inteles! Multumesc frumos!

| Gabitzzza explică (pentru anonim_4396):

Dar cele de la coperta nu le pot personaliza nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabitzzza):

Ba da. Se pot personaliza la fel ca si celelalte poze. :p

| Gabitzzza explică (pentru anonim_4396):

Mie imi apare acolo public, si daca dau sa schimb nu merge! Cum sa fac?