| Costin1996 a întrebat:

Cum imi pot schimba poza de la profil?(scuze ca ca este o intrebare stupida dar chiar nu stiu...)

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

Dai la editare profil iar mai jos scrie selecteaza imagine profil si dai pe choose file iti alegi imaginea dai salvare profil si gata!

Da creca stii ca vad ca ai imagine.E oricum sper ca ti-am fost de ajutor.

7 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

In stanga paginii dai click pe editare profil si apoi jos de tot scrie " CHOOSE " dai click si iti alegi o poza din calculator. Apoi dai salvare profil. Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| dorikut a răspuns:

1. Intră la Editare profil ( http://www.tpu.ro/site-users/edit/ )
2. Da click pe browse/răsfoire și selectează imaginea pe care vrei să o folosești ca avatar
3. Dă click pe "Salvează profilul"

Bye-Bye! :-h

| KingJulien a răspuns:

Nu e o intrebare stupida happy
Dai la Editare profil si dupa dai la rasfoie si dupa alegi poza si dupa gata big grin

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

In stanga la editare profil happy

| Lorreyn a răspuns:

Pai e simplu dai la EDITARE PROFIL SI si jos de tot scrie alege imaginea de profil. Si gata

| Kinkyz a răspuns:

Editare profil-->selecteaza imagine profil(sub sex)

| 11Teodora a răspuns:

Salut! Poza de la profil o poti schimba apasnd pe editare profil -selecteaza imagine profil.