| MeOrYoU a întrebat:

Salut TpU, am si eu o intrebare
Cum poti cuceri o fata careia ii place de alt baiat, iar acelui baiat nu ii place de ea?
Ce sfaturi imi dati? big grin

Răspuns Câştigător
| Flöricicä a răspuns:

Hei,pai depinde de situatie. Daca fetei ii place de altcineva incearca sa o faci sa nu mai petreaca timpul cu el,spune.i ca iti este simpatica, petreceti timp singuri.Dar am zis la inceput depinde pentru. ca si mie imi place de un baiat care el nu ma place si asta o stiu sigur stiu de cine ii place si totusi, nu il pot uita.Petrec zilnic timp cu el si prietenii lui si asta ma face mai fericita chiar daca el nu simte nimic pentru. mine.Eu una nu as accepta daca cineva mi.ar cere prietenia pentru. il plac pe el.Deci depinde de FATA.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbind cu respectivul tip si el sa o convinga ca nu ii place de ea. Apoi cand tipa nu mai crede ca poate fi cu acel individ tu incerci sa o consolezi si dupa o vreme ii propui sa fiti impreuna aia in caz ca o placi daca nu atunci nu poti face nimic.

| Foxie2 a răspuns:

Buna, incearca sa fi ca baiatul ala. Daca acel baiat iti e prieten e si mai bine.El poate sa o intrebe pe fata aia de ce il place, si sa iti spuna tie. Apoi tu sa fi ceea ce ii place ei.Incearca sa aveti mai multe momente singuri... poate se va indragosti de tine, if not, va ca trebui sa renunti pentru ca daca fata aia il iubeste cu adevarat atunci nu vei putea sa o faci sa te placa pe tine intr-o zi doua...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste bancomatul.

| MeOrYoU explică:

Mda problema e ca el i-a zis fetei, dar ea nimic, si chestia e ca baiatu ala e si cel mai mare **, il uras din tot sufletu angry, deci mi-a furat 2 prietene