| angel137 a întrebat:

Sfaturi pentru a cuceri un baiat...big grin

5 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Fi tu insuti... daca asta nu-l cucereste, inseamna ca nu-i potrivit pentru tinewinking nu adopta schimbarea ca sa faci pe placul cuiva daca tu nu te simti bine in starea aiasad

| EmaEmax a răspuns:

Fi cuarata si aranjeaza-te mereu (asta nu inseamna ca trebuie sa te imbraci cu nu stiu ce haine de firma si sa-ti dai cu tone de machiaj ca dai in penibilitate), apoi fi tu insuti in preajma lui, nu incerca sa pari altceva decat esti. Incearca sa deveniti prietenii si apoi totul vine de la sine. >

| CamiiBăă a răspuns:

Sinceritate
Normalitate(Adica sa nu sari pe el)
Si...
Sa fi cum esti tu de faptwinking