| ჯpLaNe a întrebat:

Am si eu o intrebare: daca am abonament Vodafone cu minute nelimitate in orice retea pot vorbi cu cei de la Vodafone sa imi dea 3 euro din minutele in reteaua Vodafone si sa ii dau unui alt abonat cu euro credit nu cu minute?
Astept un raspuns daca nu ati inteles mai pe scurt:Eu am abonament Vodafone cu minute nelimitate in orice retea si din minutele in Vodafone vreau sa scot 3 euro pe care vreau sa ii dau unui abonat cu euro credit nu care are abonament cu minute.
Astept un raspuns cu Da sau Nu.
Si care-i treaba cu codul de reincarcare Vodafone cum il incarc cu 3 euro si primesc un cod si acel cod il dau cuiva ca sa primeasca 3 euro? sau ce? si de unde pot lua unul?
Rog serioziitate nu am m-ai facut asta big grin

1 răspuns:
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Vodafone stie perfect ce raspuns sa ti dea