| scumpika1998 a întrebat:

daca un baiat im da la multe poze de pe facebook like,imi comenteaza pozele,vorbeste des si frumos cu mine pe mess,vrea sa se integreze in grupul meu de prieteni, ma complimenteaza si ma apreciaza... oare ma place?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

● Vrea să intre în cotact cu tine. Asta înseamnă că te simpatizează. Nu mulţi băieţi fac aşa happy
Mie mi se pare destul de drăguţ din partea unui băiat să-ţi dea like şi să-ţi comenteze pozele.

● Eu zic că merită să-l cunoşti mai bine. Părerea mea.

2 răspunsuri:
| amaliaamely a răspuns:

Buna! Cu siguranta te place...big grin

| Zenohells a răspuns:

Ori e gay,,,,,,, ori vrea sa se integreze si el undeva si nujtie unde.ORI VREA SA ITI FIE PRIETEN