| Yousosweet a întrebat:

Funda! Daca un baiat imi da mai mereu like la pozele cu mine pe care le postez pe facebook si imi da like si la unele poze cu cate un text legat de iubire...ce inseamna? credeti ca ma place? el mai da like si la alte fete, dar are multi prieteni pe fb si totusi imi da cam la fiecare poza noua de cand l-am adaugat la prieteni.

9 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Buna. Facebook-ul este doar o retea de socializare, poate lui chiar ii plac pozele postate de tine, poate da like-urile din plictiseala. Nu cred ca te place cu adevarat, mai asteapta putin pentru a vedea asta, poate face el primul pas. Raspunde-i si tu la like-uri dandu-i like-uri. sper ca te-am ajutat :*!

| LolaLollita a răspuns:

E doar o retea de socializare. In viata de zi cu zi cum e? Nu poti sa zici ca te place doar pentru ca-ti da "like" si tie, ca la toate restul.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Deci like-urile de pe facebook nu conteaza intr-o proportie foarte male... sau chiar deloc eu nu pot sa-ti spun ca te place din moment ce nu stiu cum se comporta cu tine la scoala sau in viata de zi cu zi spre exemplu. Din moment ce mai da like-uri si la alte fete... putine sanse sa te placa cu adevarat

| ๖ClaSSic a răspuns:

*marehee hee

| hunterr a răspuns:

Vrea sa ti-o traga!

| Sisitta a răspuns:

Putine șanse.

| lulutza13 a răspuns:

Maaai prostilor lasati naibii site-urile astea si traiti viata reala ca e mai buna decat aia virtuala..Fraiera generatie.

| roxana_1653 a răspuns:

Asa sunt baietii, am patit-o, m-am imprietenit cu el prin aprilie, mesaje multe, ore pierdute la telefon si aseara sa aflu ca nu tine deloc la mine, mi-a spus-o cu gura lui, daca chiar te place vine si iti spune, nu te baga tu pe el, ai sa suferi

| Andrei_Popina_1995 a răspuns:

Vrea sa-ti dea la bisboc