| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare de fashion...Se potriveste camasa alba super slim+blugi super slim+mocasini rosu aprins? Sau se vede taranesc?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se vede taranesc, chiar se poarta culorile astea si daca iti place porti purta fara nicio problema

| greyhound a răspuns:

Depinde de culori

| JuSt222 a răspuns (pentru greyhound):

Blugi gen aceea "prespalati"

| greyhound a răspuns (pentru JuSt222):

Mda, nu-i prea inspirat
Ai cumparat ceva din ce ai enumerat sau ai vrea sa-ti iei ca sa stiu ce sa-ti spun

| JuSt222 a răspuns (pentru greyhound):

Doar mocasinii mai trebuie "achizitionati"

| greyhound a răspuns (pentru JuSt222):

Nu-ti lua rosii, n-ai cu ce sa-i asortezi. In functie de culoarea blugilor (prespalati am inteles dar sunt deschisi la culoare sau albastru inchis) iti poti lua niste espadrile din-alea din canepa sau ce-o fi aia bleumarin sau ceva deschis la culoare.

| Sadop a răspuns:

Dupa parerea mea e ok, poate mocasinii ar trebui o alta culoare, nu chiar rosii.
Dar acum e vorba de ce iti place tie, nu de ceea ce zic altii.
Bafta!