| Băă_Yo_Danyel_1994 a întrebat:

am si eu o intrebare happy este vorba despre o prietena foarte buna peste 3 zile este ziua ei de nastere ce cadou ar trebui sa-i fac happy dati-mi ideii va rog un cadou sa ii placa happy Dau funda

Răspuns Câştigător
| Anonim0204 a răspuns:

Pai depinde ce lucruri ii place...
ex:Daca ii place bijuteriile ii faci cadou un lantisor
Daca ii plac parfumurile ii faci cadou un parfum, depinde ce preferinte are si ce ii place...

Mai multe idei aici:http://bunadimineata.ro/......-mai-buna/

Multumesc!

1 răspuns:
| anonimuta123456789 a răspuns:

Album foto
borcan cu hartiute cu motive de ce e prietena ta sau o iubesti
farduri/haine/accesori/esarfa/coliere/inele/