| andrei a întrebat:

Ce cadou credeti ca ar trebui sa iau pentru o prietena de-a mea la ziua ei de nastere? face 15 ani:d

Răspuns Câştigător
| pac2oo6 a răspuns:

Un urs mare de plus.

10 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Pai, un tricou, CD-ul trupei ei preferate, o carte...

| Str3n6arizza a răspuns:

De preferat ar fi sa eviti florile, bomboanele si alte lucruri care se mananca. In locul tau i-as lua cadou ceva sa foloseasca in fiecare zi, sa isi aduca cat mai des aminte de tine. Ai putea sa ii iei un ursulet, sar un tricou... sau un tricou cu poza voastra imprimata pe ea :> Ii poti lua un parfum... sau o bijuterie, o brata de argint ce va:-? daca vrei accesorii frumoase pe la 30-40 de lei gasesti aici http://www.bijunet.ro/? ref=326

| Iuli_1498 a răspuns:

Cred ca i`ar placea mult un buchet de flori.incearca trandafiri rosii si nu uita de un ursulet mare de plus:X

| bogdan_7232 a răspuns:

Depinde daca ai bani sau nu
1. daca ai bani ul lantisor de aur costa 4 mil unu frumusel
2. daca n`ai bani o poza cu tine si ea daca ai... fa o poza repede laughing si o inramezi si la carefour bft

| Misashi a răspuns:

Pai o carte buna, flori, o sticluta cu parfum, un colier, cercei, bratari etc. si haine
sunt o gramada de posibilitati. poti sa-i iei un ursulet sau un iepuras care se pot da aproape la orice varsta, in afara de batranete. sper ca ti-am fost de folos. dai panglica?

| pitic13 a răspuns:

Un ursulet mare de plus si dragalas pentru ca il va tine minte toata viata:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, depinde, eu cred ca daca poti cumpara-i niste haine tari si ...niste accesorii ( daca e genul asta de fata) daca nu, nu stiu, o carte, un MP3 big grin fundita? plzzzzzzzzzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos cadou pe care i l-ai putea face ar fi un filmulet cu poze cu voi, cu ea si citate despre prietenie, personalizate daca vrei.Sigur se va bucura. Un astfel de cadou am primit si eu si e superlove struck.Doar daca m ai timp:*. Merita>D:

| Pinguadi a răspuns:

Eu zic sa ii iei e cel mai indicat sa iei un prezervativ success!